Po dlouhých letech jedeme na „republiku“

Dnes se ve sportovní hale naší školy konalo krajské kolo v basketbalu chlapců kategorie IV. Na tento turnaj jsme postoupili po suverénním výkonu v okresním kole. Dle našich výkonů a nálady v týmu jsme věřili v dobrý výsledek i v krajském kole.
Turnaje se zúčastnilo 6 týmů ve dvou skupinách. Prvním vyzyvatelem našeho týmu byla ZŠ Švihov, kde působí basketbalisté i trenéři z Klatov. První zápas ukázal, že jsme narazili na výborného soupeře. Zápas jsme zvládli po výborném výkonu 37:31. Druhým soupeřem ve skupině byla ZŠ Nepomuk. Během tohoto zápasu jsme neměli výpadek výkonu a efektivity střelby, a proto jsme utkání zvládli bez problémů.
V semifinále jsme vyzvali 22. ZŠ Plzeň a kompaktním, kvalitním výkonem jsme v pohodě dokráčeli k postupu do finále turnaje.
Ve finále jsme opět narazili na ZŠ Švihov. Zápas se hrál doslova v elektrizující atmosféře, kterou vytvořili naši fanoušci z různých tříd. Po rozpačitém začátku jsme si ujasnili taktiku a povinnosti hráčů. Okamžitě se naše hra zpřesnila a odskočili jsme soupeři na velký bodový rozdíl, který již nedokázal ani zdramatizovat.
Po vyhlášení a radosti nás čeká příprava na republikový turnaj, který se bude konat v Jindřichově Hradci.
Atmosféra a výkony týmu se mi už vryly do paměti. Díky za super zážitek a za reprezentaci školy.
Michal Frček

 

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com