Projektový den – Bezpečně na silnici

4. dubna se v úterní chladné ráno sešli žáci 5. tříd na dopravním hřišti, kde pro ně byl připravený projektový den Bezpečně na silnici. Přivítali nás zástupci Besip, Autoškoly Pod Vavřincem, Policie České republiky, Městské policie i členové Červeného kříže.
Žáci ve skupinách obcházeli osm připravených stanovišť, na kterých si mimo jiné vyzkoušeli první pomoc s masáží srdce, chůzi s alkoholickými výukovými brýlemi, jízdu zručnosti a další. Součástí projektového dne bylo také promítání krátkého filmu a test z teoretických znalostí pravidel silničního provozu. Velice se nám celý den líbil a všichni jsme si ho užili. Děkujeme všem za přípravu vzdělávací akce pro naše žáky.

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com