Pythagoriáda – okresní kolo

V úterý 22. 11. 2022 se u nás na škole konalo okresní kolo soutěže Pythagoriády. Ze školního kola postoupili z naší školy následující žáci: Miroslav Pazdera (6.A), Matěj Svoboda (6.C), Filip Štengl (7.A), Bára Paidarová (7.B), Natanael Wolf (7.D), Johny Nguyen (8.C), Radim Švajner (9.D), Nikola Grosslová (9.D) a Vanesa Šperlová (9.D). Nejlépe ze všech si vedl Filip Štengl, který získal ve své kategorii krásné 1. místo. Gratulujeme. Všem patří dík za vzornou reprezentaci školy.
(pí uč. R. Kauer)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com