Školní kolo olympiády v AJ

Školní kolo olympiády v AJ

Ve čtvrtek 27.1. proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, které sestávalo z poslechové části a z mluvení na vylosované téma.
Z žáků 6. a 7. ročníků (kategorie I.A) se nejlépe vedlo Tadeáši Mrázkovi (7.D), který získal 30 z 32 možných bodů, čímž obsadil první místo. Druhá v pořadí byla Marie Zídková (6.B) s 26,5 body. Oba dva zároveň postupují do okresního kola soutěže. Na třetím místě skončila Phan Nguyen Hong Anh (Katka, 6.D), která je i případnou náhradnicí.
Mezi staršími žáky (8. a 9. ročník) obsadil v kategorii II.A první místo Petr Jabůrek (9.D), který nasbíral celkem 31 bodů z 32. Druhé místo s 30 body získal Daniel Forst (9.D), přičemž obě místa jsou také s postupem do okresního kola. Náhradníkem pro tuto kategorii je Martin Kuželka (8.C) s 23 body.
Všem soutěžícím školního kola olympiády děkujeme za hojnou účast a podané výkony a vítězům přejeme hodně štěstí v dalším kole soutěže.
(p. uč. J. Mrkosová, O. Holoubková, E. Svachoučková, B. Vojtová a M. Krebsová)

Comments are closed.