Školní kolo olympiády v AJ

Školní kolo olympiády v AJ

Ve čtvrtek 27.1. proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, které sestávalo z poslechové části a z mluvení na vylosované téma.
Z žáků 6. a 7. ročníků (kategorie I.A) se nejlépe vedlo Tadeáši Mrázkovi (7.D), který získal 30 z 32 možných bodů, čímž obsadil první místo. Druhá v pořadí byla Marie Zídková (6.B) s 26,5 body. Oba dva zároveň postupují do okresního kola soutěže. Na třetím místě skončila Phan Nguyen Hong Anh (Katka, 6.D), která je i případnou náhradnicí.
Mezi staršími žáky (8. a 9. ročník) obsadil v kategorii II.A první místo Petr Jabůrek (9.D), který nasbíral celkem 31 bodů z 32. Druhé místo s 30 body získal Daniel Forst (9.D), přičemž obě místa jsou také s postupem do okresního kola. Náhradníkem pro tuto kategorii je Martin Kuželka (8.C) s 23 body.
Všem soutěžícím školního kola olympiády děkujeme za hojnou účast a podané výkony a vítězům přejeme hodně štěstí v dalším kole soutěže.
(p. uč. J. Mrkosová, O. Holoubková, E. Svachoučková, B. Vojtová a M. Krebsová)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com