Historicky první 3D tisk na naší škole

Historicky první 3D tisk na naší škole

Z projektu konektivity získala naše škola, pro podporu výuky předmětu Semináře z INF, 3D tiskárnu SIgma 19 od firmy BCN3D. Výuka semináře je přizpůsobena právě využití 3D tiskárny, a proto se žáci učí modelovat v programu Sketchup a TinkerCad. Následná příprava pro 3D tisk bude probíhat v programu Stratos od výrobce tiskárny. Pro výuku semináře chceme využít ještě další 3D tiskárnu od české firmy z projektu Prusa Research, který nám tiskárnu zapůjčí a po splnění požadavků (vytvoření vlastních modelů) nám tiskárnu daruje pro vzdělávací účely.
Výuka semináře dostává nový rozměr a žáci získají zkušenosti, které lze využít v pracovním životě.
(IT manager M. S. Frček)

Comments are closed.
Roky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com