Sophie Kupčíková královnou MČR PONY 2023

Jezdecké mistrovství České republiky je vždy událostí, na kterou se mnozí jezdci a jezdkyně těší celý rok. Je to příležitost ukázat své dovednosti, soutěžit na nejvyšší úrovni a samozřejmě získat prestižní titul mistra či mistryně republiky. Letošní rok nebyl výjimkou a Mistrovství ČR v kategorii Pony 2023 přineslo mnoho vzrušení, dovednosti a jedno jméno, které si všichni budou pamatovat – Sophia Kupčíková.

Sophii, která je žákyní naší školy blahopřejeme a držíme palce do dalších závodů a třeba i do úspěšné kariéry.

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com