Vítáme vás v novém školním roce 2023/24

Srdečně vás vítáme zpět na naší škole, do nového školního roku 2023/2024! Po dlouhých prázdninách je tu opět ta pravá chvíle vrátit se do školního prostředí, setkat se s kamarády a učit nové věci. Jsme plní nadšení, očekávání a věříme, že společně vytvoříme skvělý školní rok.

Nový školní rok je vždy jako čistý list papíru, který máte možnost vyplnit novými dojmy, dovednostmi a zážitky. Chceme vás povzbudit, abyste byli otevření novým výzvám a připraveni na nové poznání. Věříme, že každý z vás má skrytý talent a potenciál, který bude moci rozvinout právě zde u nás.

Pro letošní školní rok jsme si připravili řadu zajímavých projektů, akcí a výletů. Budeme společně objevovat nové oblasti ve vědě, umění a sportu. Naši učitelé jsou připraveni vás vést na vaší cestě za vědomostmi a dovednostmi, které vás čekají.

Nezapomínejte, že škola je nejen místem pro učení, ale také pro budování přátelství a společných zážitků. Během tohoto školního roku budete mít příležitost setkat se s novými lidmi, rozšířit svůj okruh známých a třeba i objevit skvělé přátelství, která vás budou provázet celým životem.

Vážíme si každého z vás a jsme tu pro vás, abychom vám poskytli podporu, radu a vedení. Nebojte se ptát, diskutovat a zapojovat se do školního dění. Společně můžeme udělat tento školní rok nezapomenutelným.

Takže znovu vítejte zpět na naší škole! Těšíme se na společnou cestu za vědomostmi a novými dobrodružstvími. Ať je tento školní rok plný úspěchů, radosti a inspirace!

 

kolektiv ZŠ Domažlice, Komenského 17

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com