Vítáme vás v novém školním roce 2023/24

Srdečně vás vítáme zpět na naší škole, do nového školního roku 2023/2024! Po dlouhých prázdninách je tu opět ta pravá chvíle vrátit se do školního prostředí, setkat se s kamarády a učit nové věci. Jsme plní nadšení, očekávání a věříme, že společně vytvoříme skvělý školní rok.

Nový školní rok je vždy jako čistý list papíru, který máte možnost vyplnit novými dojmy, dovednostmi a zážitky. Chceme vás povzbudit, abyste byli otevření novým výzvám a připraveni na nové poznání. Věříme, že každý z vás má skrytý talent a potenciál, který bude moci rozvinout právě zde u nás.

Pro letošní školní rok jsme si připravili řadu zajímavých projektů, akcí a výletů. Budeme společně objevovat nové oblasti ve vědě, umění a sportu. Naši učitelé jsou připraveni vás vést na vaší cestě za vědomostmi a dovednostmi, které vás čekají.

Nezapomínejte, že škola je nejen místem pro učení, ale také pro budování přátelství a společných zážitků. Během tohoto školního roku budete mít příležitost setkat se s novými lidmi, rozšířit svůj okruh známých a třeba i objevit skvělé přátelství, která vás budou provázet celým životem.

Vážíme si každého z vás a jsme tu pro vás, abychom vám poskytli podporu, radu a vedení. Nebojte se ptát, diskutovat a zapojovat se do školního dění. Společně můžeme udělat tento školní rok nezapomenutelným.

Takže znovu vítejte zpět na naší škole! Těšíme se na společnou cestu za vědomostmi a novými dobrodružstvími. Ať je tento školní rok plný úspěchů, radosti a inspirace!

 

kolektiv ZŠ Domažlice, Komenského 17

Comments are closed.