Technika má zlaté dno

Středa 12. 10. – 1. místo v soutěži „Technika má zlaté dno“ 
Žáci  P. Bučková z 8. D a Jan Mach z 8. B spolu s dalšími dvěma studenty z Gymnázia Jindřicha Šimona Baara se vypravili do Plzně na tuto tradiční technickou soutěž. Sešlo se zde celkem 17 škol z Plzeňského kraje a zadání znělo – během pěti hodin sestavit podle návodu funkční řezačku polystyrenu ze stavebnice Merkur ovládanou elektronikou stavebnice Boffin. Naši si vedli velmi dobře a splnili tento nelehký úkol s časovou rezervou a ve své kategorii obsadili krásné první místo. Děkujeme také za spolupráci domažlickému gymnáziu a protože tuto soutěž navštěvujeme pravidelně, těšíme se na další ročník. (p. uč. Jiří Láska)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com