Oslava úrody ve ŠD

Podzimní měsíce jsou spojené s obdobím oslav konce sklizně úrody z polí, sadů a zahrad, a tak i děti ze školní družiny slavily tento týden své jablkobraní, dýňobraní a polnobraní. Na daný den byla určena barva oblečení, ve které děti přišly do dužiny. Kromě ochutnávání a poznávání různých druhů brambor si děti poté zasoutěžily o nejlepšího sběrače brambor. Z jablíček si usušily křížaly na zimu, společně vydlabaly dýně, které zkrásněly prostory školní družiny.
(pí vych. J. Kůstková a P. Javůrková)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com