Vánoční jarmark

Poslední listopadový den se na naší škole konal již tradiční Vánoční jarmark. Vánoční výrobky určené především pro vykouzlení sváteční atmosféry mohli společně nakupovat, prodávat či obdivovat žáci napříč celým věkovým spektrem, od těch úplně nejmenších až po ty ,,skoro,, dospělé a přesto ještě děti.

Na jednom místě, ve stejném čase, se setkali žáci, rodiče, učitelé, naše skvělé paní kuchařky a zástupci široké veřejnosti. Tato směsice lidí dává naději, že žádné technologie nemohou nikdy nahradit vzájemnou lidskou blízkost a úplně obyčejné lidské
povídání a úsměv.

Všem Vám moc děkujeme a přejeme krásné Vánoce.

kolektiv ZŠ Komenského 17

 

 

Comments are closed.
Roky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com