Vánoční stromečky 2022

Nejvzácnější na člověku není hlava plná vědomostí, ale srdce plné lásky, ucho ochotné naslouchat a ruka připravená pomoci. Teď v čase vánočním to platí v plné míře. Domažlické městské lesy,  zastoupeny velmi ochotnou a vstřícnou obsluhou, znovu prokázaly, že  snaha pomáhat a někoho obdarovat jen z čiré radosti je jim víc než vlastní. Z vánočních stromečků od nich se radují 9.B a 9.D. Domažlických městských lesům touto cestou moc děkujeme a přejeme všem krásné a pohodové Vánoce.

Mgr. Petra Rybárová a PhDr. Michal Frček

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com