Velikonoční slavnostní oběd našich nejmenších

Milou tradicí se stal na naší škole slavnostní oběd prvňáčků u příležitosti prvního vysvědčení. Jiného názoru byl ale „covid“, který nám udělal čáru přes rozpočet. Loňského roku se musela tato akce zrušit a letos posunout. Rozhodli jsme se tedy pro oběd velikonoční, pro 1. i 2. ročník. Navíc je letos obsluhovali jejich spolužáci z 8. tříd, kteří zastoupili studenty z SOU, a prý bezvadně. (děkujeme jim, deváťáci totiž měli přijímací zkoušky).

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com