Waldjugendspiele Furth im Wald

Lesní hry mládeže se letos opět uskutečnily na naučné stezce ve Furth im Wald. Na okružní trase zažily děti a jejich učitelé v rámci interaktivní lesní procházky poněkud jiný den výuky v lese- soutěžily s ostatními účastníky  pod odborným vedením  lesníků z oblasti kolem Chamu a Domažlic.

Přibližně 1 000 žáků prvního stupně základní školy z Německa i z Čech se dozvědelo spoustu zajímavostí o lesním ekosystému. Díky pozvání pana ředitele  naší partnerské školy  Grundschule Furth im Wald  mohli i naši páťáci strávit páteční dopoledne 17.5. ve zdravém  lesním prostředí.

Mgr. Dagmar Vlčková
Comments are closed.
Roky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com