Návštěva zubní techničky

Mezi prvňáčky zavítala maminka, paní Vokal Řezáčková, která nám představila povolání zubní technik. Děti se dozvěděly, které potraviny jsou pro zoubky nejzdravější. Vyčistily “špinavé” části chrupu kartáčkem a vymodelovaly si také vlastní stoličku z hmoty playdough. Všichni jsme se mohli podívat na zubní náhrady a odnesli jsme si mnoho nových zajímavých informací o našich zubech a také o tomto povolání. 

 

V rámci třídního projektu, ve kterém zveme rodiče a prarodiče, se na nás přijeli podívat také dědeček a babička Glacovi z Holýšova a s dětmi si hezky zahudebnili. Všichni se zapojili do tance i zpěvu. Pásmo lidových písniček nám zahráli na dvě kytary a kontrabas. Na závěr si na tyto nástoje mohli žáci zadrnkat.

 

Za 1.A děkuje D. Glacová

 

Comments are closed.
Roky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com