Zájezd do Anglie – květen 2022

V sobotu 21.5. odjíždí 52 žáků 8. a 9. tříd do dlouho očekávaného Londýna. Již se všichni těší, až se budou moci podívat na nejznámější místa této metropole. Zážitky z tohoto poznávacího zájezdu budeme posílat každý večer do sekce  „Zájezdy do Anglie“, kde nás můžete pravidelně sledovat. Sraz všech účastníků je v 16.45 na parkovišti za kostelem U Svatých. Máte-li chuť a čas, přijďte nám zamávat na rozloučenou. V 17.30 odjíždíme.

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com