Zajímavé akce 6. D

Třída 6.D absolvovala v posledních týdnech v rámci výuky několik zajímavých akcí. Tou první byla návštěva ZOO Praha. Zvířata se nám předvedla v celé své kráse, o čemž svědčí i fotky žáků a video Natanaela Wolfa. Za zorganizování této akce patří velké poděkování p. uč. G. Milsimerové.
Další zajímavou aktivitu zažili žáci 6.D v tělocvičně, kde s nimi pobesedoval p. W. Janeček na téma SEBEOBRANA. Následoval i trénink.
Třetí zajímavé setkání, tentokrát se studentkou oboru VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ, šesťáky obohatilo o znalosti této problematiky. Žáci rádi využili možnost pobesedovat nejen o zdravé a vyvážené výživě, nýbrž i o zdravém životním stylu.
(pí uč. D. Vlčková)

ZOO

Sebeobrana

Zdravá výživa

Další

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com