Jak jsme se seznámili s Hektorem

Svého domácího mazlíčka, užovku červenou, nám přinesl ukázat Vláďa Speierl, žák 9.tř. naší školy. Nejdříve jsme se dozvěděli vše o chovu hadů, jejich koupání, svlékání, potravě, teráriu atd. Vyptávali jsme se úplně na všechno, a tak jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací o hadech. Nakonec nás čekal opravdu nevšední zážitek, měli jsme možnost na vlastní oči vidět krmení hada škrtiče. Nebylo to nic pro slabé povahy, ale zvědavost nakonec zvítězila….chudák myška neměla šanci.
Po této besedě jsme se stali odborníky na chov hadů, a proto doporučujeme rodičům, za každé vysvědčení koupit alespoň jednoho takového domácího mazlíčka.
(vych. ŠD pí Dufková, Hrbáčková a Macnerová)

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com