Výlet na Hrádek

Čtvrteční slunečné odpoledne jsme si zpříjemnili výletem na Hrádek. Po zdolání mírného kopečku, nás přivítala malá zoologická zahrada. Děti se osvěžily nanukem, malinovou limonádou a pustily se do soutěžení. Po vyhodnocení soutěže navštívily hřiště, kde na ně čekalo příjemné překvapení v podobě vodní mlhy. Nakonec jsme nakrmili zvířátka a za pokřiku „hurá, hurá, hurá“ ukončili náš perfektní výlet. Chtěli bychom pochválit všechny účastníky našeho výletu za slušné chování.
(vych. ŠD pí Pivoňková, Hrbáčková, as. Letavcová)

 

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com