Ml. žáci vybojovali 2. místo v okrese

Družstvo mladších chlapců se v okresním finále v basketbalu umístilo na 2. místě. Turnaje se zúčastnilo sedm základních škol, které byly rozděleny do dvou skupin. Naši chlapci podávali v celém turnaji výborné výkony a svoji skupinu vyhráli. Ve finále se utkali s týmem Základní školy a mateřské školy Domažlice Msgre B. Staška. V dramatickém finále však jejich soupeř předvedl svoji kvalitu a naši chlapci brali druhé místo. Všichni si zaslouží uznání za předvedenou hru.
(Michal Tesař)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com