Žáci si vyzkoušeli různé profese

Letos jsme opět navštěvovali kroužky na Středním odborném učilišti v Domažlicích. Žáci si tak mohli vyzkoušet zámečnické práce, programování CNC, přepouštění stlačeného vzduchu – pneumatiku, robotiku, svařovací trenažér, interaktivitu, 3D modelování a následný 3D tisk. Mnozí z nich si díky tomu udělají představu nejen o svém budoucí studiu, ale také o své budoucí profesi. Jedná se o dlouholetou spolupráci, která je pro naši školu velice přínosná.
(p. uč J. Láska)

Comments are closed.
Roky
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
View All
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com