Návštěva teletníku ve Stráži

Se žáky 1.A jsme vyrazili autobusem z Domažlic směrem ke Stráži. Naším cílem byl teletník, kde jsme se nemohli dočkat prohlídky nedávno narozených telátek. Celou farmou nás provázel milý pan Randa. Děti si mohly pohladit telátka i větší jalovičky a dozvěděly se mnoho zajímavých informací. Pohoštění na rozloučenou ukončilo krásný a příjemný čas strávený v celém areálu.
Příjemný den jsme završili procházkou přes Veselou horu kolem poutního kostela sv. Vavřince.
Celý den jsme si společně hezky užili a těšíme se další společné zážitky!
D. Glacová
Comments are closed.
Roky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com