Turnaje v přehazované dívek

V pátek 21.4. se uskutečnil okresní turnaj v přehazované mladších dívek. Turnaje se zúčastnilo 9 škol. Naši školu reprezentovalo 12 dívek ze 7 tříd ve složení Weberová, Burešová, Fainová, Váchalová Valerie, Paidarová B., Foldýnová, Marešová, Kinclová, Šperlová, Kestová, Bačeová a Toupalová. Děvčata po vítězství ve skupině potvrdila i svou profesionalitu ve finále. Moc všem blahopřejeme a jen tak dále.
(p. uč. O. Kalinová)

Video 2


24.4. proběhlo školní kolo turnaje v přehazované mezi děvčaty sedmých tříd.
Jasným favoritem se stala děvčata ze třídy 7.A, která neztratila ani jediný bod. Ani ostatní týmy se nemají za co stydět a všechna děvčata odvedla výborné výkony.
Na druhém místě byla 7.D, na třetím 7.C a na čtvrtém 7.B. Všem děkuji za účast a přeji mnoho dalších skvělých sportovních výkonů.
(p.uč.  O. Kalinová)

Comments are closed.